Beeldspraak
Menu
  • Home
  • Even Voorstellen
  • Foto’s bestellen
  • Art Wishes
Menu

Storm Ciarán raasde over Nederland en onze achtertuin

Geplaatst op 3 november 20233 november 2023 door Esther van der Wal

Donderdag 2 november raasde storm Ciarán over Nederland. Met als gevolg echt een superdrukke dag op de redactie. Snelwegen dicht, omgevallen bomen, gekantelde vrachtwagen(s), ongelukken etc.

’s Middags tijdens de theepauze waren we even buiten, de bomen stonden er zo mooi bij met dat rode blad en we konden nog wel wat foto’s voor onze stockphoto’s map gebruiken, wat herfstfoto’s.

Na een dag hard werken ’s avonds even snel de hondjes laten plassen en daarna eten. Ik ging expres een beetje tegen het huis aan staan om een beetje uit de regen en storm te staan. Niet wetende wat er ongeveer 15 minuten later op exact die plek zou gebeuren.

Normaal eten we altijd aan tafel maar de laatste tijd ook wat vaker even op de bank voor de televisie om de oorlog in Israël/Gaza te kunnen volgen. Dus daar zaten we na een dag hard werken… we hadden het net op toen er ineens een harde bons op de schuifpui achter ons te horen was. Instinctief sprong ik meteen op naar een andere plek in de kamer.

Mijn echtgenoot trok de gordijnen open en toen keken we tegen de kruin van een boom aan! De uitbouw was gelukkig nog heel. Hij was dus niet door het platdak gegaan. Wat hadden we geluk gehad! Wat als hij dwars door het dak was gekomen?! We zaten precies waar de boom was gevallen.

De boom lag ook precies op de plek waar ik nog geen kwartiertje daarvoor had gestaan en ’s middags had ik met fotograferen nog onder deze boom gezeten! Wat een raar idee is dat zeg.

We hebben meteen de kruin eruit gezaagd en wat takken eraf gezaagd zodat er niet meer schade kon ontstaan aan het raam. Want op dat moment stonden er nog altijd zeer zware windstoten. Op dat moment konden we in het donker niet echt goed zien wat de schade was.

Maar wonder boven wonder is het goed afgelopen. Een hoop rommel en op wat krassen op de pui en de ramen na weinig schade.

Wel ongelooflijk zonde van de boom…..maar gelukkig hebben we de foto’s nog!

Delen
Tags: bomenboomherfstomgewaaidstormzonde
Category: Privé

Bericht navigatie

← 500 kilometer
De eerste van 2024 →

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Zoeken

Over Mij

Esther van der Wal - de Vries
Journalist | Fotograaf | Tekenaar
Ik ben Esther en al jarenlang kijk ik door de camera naar de wereld om mij heen. Naast mijn werk als hoofdredacteur van Transport Online vind ik ontspanning in fotograferen, tekenen voor mijn project Art Wishes en – sinds ik mijn rijbewijs heb gehaald – het ontdekken van de mooiste plekjes van Nederland. Op Beeldspraak deel ik de foto's die mij raken. Ik nodig je graag uit om mee te kijken.
Meer over mij weten?
Contact
info@esthervanderwal.nl

Socials

Volg mij op de Socials!

Kalender

september 2026
M D W D V Z Z
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
« aug    

Recente Berichten

  • Zoutkamperplaat
  • WIP Pasteltekening Vos
  • Drie maanden…
  • Wanneer is het tijd om afscheid te nemen van je allerbeste vriend?
  • Vogelmuisje

Recente Reacties

  • Esther van der Wal op Dag lieve pap…
  • John Blom op Dag lieve pap…
  • Mickey Frost op Lijkenpikkerij
  • Esther van der Wal op Putterstraat – Amsterdam-Noord [+video]
  • Lia op Putterstraat – Amsterdam-Noord [+video]

Categorieën

Tags

Banjer Bloemen bomen boom Boris Buizerd Damwoude De Houtwiel de westereen Drieluik eend fietsen foto ganzen haken hobby Kiekendief kuikentjes Libel Libellen Maan meerkoet merel mooi natuur nestje Rietgors roofvogel roofvogels roze schilderen schilderij Torenvalk transport online Tuin verhuizen verhuizing vlinder Vogel vogels zeep Zon zonsondergang zwaagwesteinde Zwagermieden

Meta

  • Login
  • Vermeldingen feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Nieuwste berichten

  • Zoutkamperplaat

    Zoutkamperplaat

    september 29, 2026
  • WIP Pasteltekening Vos

    WIP Pasteltekening Vos

    september 29, 2026
  • Drie maanden...

    Drie maanden...

    september 28, 2026
  • Wanneer is het tijd om afscheid te nemen van je allerbeste vriend?

    Wanneer is het tijd om afscheid te nemen van je allerbeste vriend?

    september 23, 2026
  • Vogelmuisje

    Vogelmuisje

    september 16, 2026

Lees ook

  • De Houtwiel

    De Houtwiel

    mei 30, 2026
  • Op zoek naar de draaihals, wel gezien, niet op de foto

    Op zoek naar de draaihals, wel gezien, niet op de foto

    april 29, 2026
  • Even eruit… maar niet helemaal zoals gehoopt

    Even eruit… maar niet helemaal zoals gehoopt

    april 4, 2026
  • Het Laarzenpad

    Het Laarzenpad

    juli 13, 2025
  • Wandeling langs de Ottemawei

    Wandeling langs de Ottemawei

    juni 15, 2025
©2026 Beeldspraak